Diskusní téma: Diskuze

Datum: 12.07.2009

Vložil: Petula

Titulek: Re: www.hauwik.wbs.cz

Ahoj Týno, určitě se Ti bude mezi námi líbit. Jsme sqělá parta. Kdy že tě máme s tvým koníkem očekávat? :-)
Jestli jste se s paní Bartoňovou už nějak dohodli, tak by ses mohla stavit na Mostech dřív, než až s koníkem. Alespoň se s náma seznámíš.

PS: doufám, že to stihneš, než porodím... :-)))

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2009

Vložil: Ladunka

Titulek: Re: www.hauwik.wbs.cz

Ahoj Týno, jak psala Peťula, můžeš se zastavit klidně dřív. Co se týče kolektivu, tak s Peťulou plně souhlasím, takže se není čeho bát...a hauwikovi se u nás určo taky bude líbit, bude tu mít kámoše přibližné jeho věku. Z pravidla dlouhomostečtí obyvatelé jsou tady moc spokojení...Není ve zvyku, že by se tu koníci moc střídali...No uvidíš jak se dohodnete s šéfovou...ahoj a pozdravuj

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2009

Vložil: Tyna od hauwika

Titulek: Re: Re: www.hauwik.wbs.cz

ahoj uz se na vas tesim vcera jsem se byla podivat za hauwikem a je nadhernej chodi krasne no proste je cely uzasny.uz se nemohu dockat az si ho privezu

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2009

Vložil: Lucka bloncka

Titulek: Pro Lucku cernovlasou

Ahoj Luci, uz se na tebe taky tesim, doufam ze si tu zpravu prectes nez prijedu domu.
Skoda ze nebudu mit cas se s tebou projet ale alespon zajdeme ty nase krasavice trochu pomazlit :-) Jsem zvedava kdy se to Lade narodi, moc bych si prala aby to byla kobylka. Videla sem ted v Rakousku spoustu haflingu a hucul, je to nadhera kdyz je clovek vidi na tech alpskych stranich, hned bych si jednoho cmajzla :-) Jak jsem rekla, v patek prijedu a vyzvednu te, kdyz to neklapne tak v sobotu urcite.
Papa

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2009

Vložil: Lůca

Titulek: Re: Pro Lucku cernovlasou

Super.. už se mooooc těším a Lada určitě taky :-). Ten pohled v Rakousku ti fakt závidím. To musí být paráda. Doufám, že jsi fotila :-)

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2009

Vložil: Lucka bloncka

Titulek: Re: Re: Pro Lucku cernovlasou

Nefotim, kupuju pohledy, protoze tak hezky obrazky neudela zadnej fotak. Nebo spis sem na to leva. Pohledy jsou pohodlnejsi :-)
Neni co zavidet, porad se tady jenom chlasta, myslela jsem ze rakusaci jsou kultivovany ale taky jenom pijou :-)
Takze rano k snidani pivo, k obedu, pivo, odpoledne lehnu na terasu prikreju se dekou a chrapu az do vecera. No mozna to dela ten horskej vzduch a ne to pivo, nevim :-) Ale jinak je tady fajn. Hory vyskoky az do nebe, sjezdovky kam se podivas a lidi tri prdele.... Uz sem se dokonce i koupala v jezere, ale teda jenom po kolena :-)

Tak ted si zase lehnu a budu odpocivat.
Pa

Odpovědět

—————

Datum: 11.04.2009

Vložil: klára

Titulek: achoj

achoj je to tu moc hezký, děte na koniksara.estranky.cz a myslim že ladě se narodí hřebeček....☺

Odpovědět

—————

Datum: 11.06.2009

Vložil: Lucka

Titulek: Re: achoj

Ahoj, zdravim vas vsechny, moc se mi po vas styska.
Doufam ze Ladenka bude mit kobylku, jedem lump (Lojza) staci :-)
Dejte mi na ni pozor, o vikendu jsem tam jako na koni.

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2009

Vložil: welu-Kladrubky

Titulek: ambira.websnadno.cz

KRÁÁANÉ:-)

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2009

Vložil: Opička

Titulek: Re: www.jksimonovice.blog.cz

Dobrý den, koukněte na naše stránky, probíhá u nás zase jednou úklid skříněk a třeba se Vám bude něco hodit.

Odpovědět

—————