Diskusní téma: Diskuze

Datum: 15.09.2009

Vložil: Ladunka

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj Luci, Grácii pohladíme, hlavně ať se ti malá brzo uzdraví.Držíme palečky

Odpovědět

—————

Datum: 30.09.2009

Vložil: Domča a spol.

Titulek: Re: Ahoj

Ahojky Luci! My už se na tebe taky moc těšíme a doufáme, že se ti Kačenka brzy uzdraví! Přejeme hodně sil a brzké uzdravení!!!
Papa domča a spol.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2009

Vložil: Lůca

Titulek: Re: Re: Ahoj

Díky holky. Už se nemůžu dočkat. Kačka už je celkem v pořádku, tak se brzy ukážu. Jen to mám teď horší s hlídáním, tak ji asi budu muset vzít s sebou a všem zase sní svačiny :)))

Odpovědět

—————

Datum: 13.09.2009

Vložil: JKŠimonovice

Titulek: Pozvánka na Huberta

Dobrý den, všechny Vás zveme dne 24.10 na huberta k nám, do Šimonovic. Letos se, kvůli zájmu jezdců, pojede mírnější jízda. Jako každý rok na Vás čeká občerstvení a věcné ceny. Případné info na azamark@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 13.09.2009

Vložil: Ladunka

Titulek: Re: Pozvánka na Huberta

Děkujeme za pozvání a doufám, že nám nebude nic bránit, abychom se zůčastnili. Jelikož mám já kobylku březí, tak bych ráda jela, pokud bude možné vyhnout se skokům...

Odpovědět

—————

Datum: 29.07.2009

Vložil: Týna od Hauwika

Titulek: www.hauward.wgz.cz

Tak 10.srpna si jedu už pro Hauwika.A jestli chcete vidět fotky jak jsme se na něj byly podívat tak tady www.hauwinka.rajce.idnes.cz

Odpovědět

—————

Datum: 03.08.2009

Vložil: Týna od Hauwika

Titulek: Re: www.hauward.wgz.cz

Dneska jsme se dohodly s paní Bartoňovou

Odpovědět

—————

Datum: 24.07.2009

Vložil: klára

Titulek: www.sariinka.estranky.cz

Ahoj máš krásný stánky.... nechceš se podívat na moje??? Napiš taky nějaký komentář (do návštěvn knihy)zatim čau

Odpovědět

—————

Datum: 13.07.2009

Vložil: Tyna od hauwika

Titulek: www.hauwik.wbs.cz

jsem dohodnuta ze 10.srpna se na vas jedu podivat.a 15.srpna si jedu pro hauwarda a rovnou k vam do staje.uz se na to tesim v mnoha staji jsem nepotkala dobrou partu.jen to mam spatne ze si kupuji hribe a nebudu nejakou dobu jezdit.mamka dala podminku bud hribe nebo nic chce abychnm mezi sebou navazaly pevny vztah ale me to nevadi jelikoz jsem se do hauwiho zamilovala kdyz jsem ho uvidela.tak papa.ten tyden nez prijede hauwi tak si k vam chci nanosit veci.

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2009

Vložil: Tyna od Hauwika

Titulek: www.hauwik.wbs.cz

Zdravím všechny obyvatele stáje.Už brzy budem patřit mezi vás pokud to dobře dopadne.Tak Doufam že nas mezi sebe přijmete.s pozdravem Týna a Hauwik

Odpovědět

—————